Hakkımızda
Anasayfa > Kurumsal

45 yıllık tecrübe

Temeli dürüstlük ve güven olan bir altyapı ile ticari faaliyetlerine ilk adımını 1971 yılın da bir aile şirketi olarak kurulan Tordemir İnşaat dünden bugüne değişen şartlara ve ekonomik yapıya ayak uydurarak günümüze kadar gelmiştir. Tordemir inşaat günümüze kadar çeşitli sektörlerde, yapmış olduğu yatırımlar ile Kayseri merkez olmak üzere çeşitli illerde faaliyet göstermektedir. Tordemir İnşaat hızlı bir yükselme trendini yakalayarak isminden söz ettirmiştir.

Markalaşma

2012 yılı itibari ile kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan firmamız, markalaşma yolunda belirlediği hedefler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin lokomotif sektörlerinden, uzmanlığımız olan inşaat sektöründe, çağın gereklerine uygun kullanılan teknolojik alt yapımız ile vatandaşlarımıza çözüm üreten ve daire sahibi olma sürecini asgari sürece indirgeyen bir tarz benimseyerek, sonuç odaklı firma olmayı başarmıştır.  

En kaliteli ve kullanılabilir yaşam

Kurumsal sorumluluğumuz gereğince, her anlamda en kaliteli ve kullanılabilir yaşam alanları üretmek için çalışmaktayız.

İstihdam

İnsana yapılan yatırımın en doğru yatırım olduğunun bilincinde olarak Grup şirketlerimiz ile birlikte bünyemizde 200’den fazla kişi istihdam ediyoruz. Biliyoruz ki özverili ve sorumluluk sahibi takım arkadaşlarımız; müşteri talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama noktasında sizlere, geleceğe ve ülke ekonomisine hizmet için bizi temsil etmektedir. Bundan sonra ki nesiller içinse daha nice 45 senelerde, değerlerimizi yansıtmaya, insanları hayal ettikleri konfora daha kolay ulaştırmaya kararlıyız. Tordemir İnşaat Sanayi Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Fotoğraflar