YAPI FUARI TURKEYBUILD
24 Eylül 2016
Tordemir İnşat 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları...

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı
 
Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul
23 - 27 Mayıs 2017 • İstanbul, Türkiye, TÜYAP Büyükçekmece
 
 
 
 
YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.
 
YAPI FUARI - TURKEYBUILD, ITE GROUP PLC'nin Türkiye ofisi ITE Turkey'in grup şirketlerinden biri olan YEM FUARCILIK A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 
YEM FUARCILIK  40 yıllık tecrübesini, 20 ülkede 32 ofisle dünya çapında yılda 240'ın üzerinde fuar ve konferans düzenleyen, küresel bir ağa sahip ITE Group PLC.'nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek, fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu işbirliğiyle YEM FUARCILIK bugün bölgenin en güçlü fuar organizatörleri arasında yer almaktadır.
 
YEM FUARCILIK İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlediği YAPI FUARI - TURKEYBUILD organizasyonlarıyla Türkiye'nin de içinde yer aldığı Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) Ülkeleri'ne hizmet sunmaktadır. Her yıl devasa boyuttaki sektörel buluşmalara başarıyla ev sahipliği yapan YEM FUARCILIK, kapsadığı bölge ve sunduğu içerik nedeniyle, yapı sektörünün en güçlü fuar organizasyonu şirketi olarak nitelendirilmektedir.
 
Dünyanın dikkatini Türkiye'ye çeker!
YAPI FUARI - TURKEYBUILD bölge yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın ötesinde, uluslararası bir "İş Geliştirme Platformu" olarak öne çıkmaktadır. Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için YAPI FUARI - TURKEYBUILD, her yıl içeriği zenginleştirilen etkinliklerle güçlendirilmektedir.
 
Uzun soluklu projelerle bölgesel gücünü artırır!
Farklı başlıklardaki profesyonel ve sosyal organizasyonlar, "Konuk Ülke" ve “Hedef Pazar” projeleri, uzun yıllardır yapılan ve yapı sektöründe kurumsal itibar araçlarından biri haline dönüşen “Altın Mıknatıs "En İyi Stand Tasarımı Ödülü" bu çalışmalardan sadece bazılarıdır. Bu yöndeki yapılanmalara en somut örnekler 2011 yılında ilki gerçekleştirilen "Konuk Ülke - Rusya", 2012 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Almanya", 2013 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Azerbaycan", 2014 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Güney Kore", 2015 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Kazakistan" ve 2016 yılında düzenlenen “Konuk Bölge Afrika” projeleridir.
 
YAPI FUARI - TURKEYBUILD içeriğiyle Türk yapı sektörünün dünyada yükselen bir değer olarak öne çıkmasına katkı sağlamaktadır. Yürüttüğü uluslararası işbirlikleri sayesinde tüm dünya genelindeki bilgi birikiminin ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık etmektedir. BAU ve Mosbuild gibi sektörün en çok bilinen fuarları ile stratejik işbirliklerini sürdüren YEM FUARCILIK, ihracat odaklı projeler geliştirilmesi ve firma bazında rekabetçi stratejilerin oluşturulması amacıyla üreticiden son kullanıcıya kadar geniş yelpazedeki bir kitlenin bir araya getirilmesine yardımcı olmaktadır.
 
Türk yapı sektörünün ve bölgenin en önemli iş zirvesinde buluşmak üzere...

Tüm Haberler

19Ocak
YATIRIM YAPIN
”İş Dünyası ve Ekonomi” hakkında çok özel açıklamalar
 
haberin devamı
24Eylül
YAPI FUARI TURKEYBUILD
1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları...
 
haberin devamı